جهت دریافت روزانه تست و نمونه سوال حتما عضو کانال تلگرام شوید

www.telegram.me/artstate

جهت دریافت روزانه تست و نمونه سوال حتما عضو کانال تلگرام شوید، جهت عضویت کلیک کنید.

کلاس های مجازی آمادگی کنکور هنر

با هدف کمک به هنرجویان و داوطلبین کنکور هنر، کلاس های مجازی سایت ایالت هنر، مرجع تخصصی کنکور هنر،  در دو بخش کنکور تئوری و کنکور عملی راه اندازی شد.

ایالت هنر همواره پیشگام علم و تکنولوژی بوده و بنا به همین هدف، با برگزاری کلاس های مجازی، مرزها را از بین برده است. بدین صورت کلیه ی داوطلبان گرامی در هر شهری می توانند در این کلاس ها به صورت کاملاً مجازی شرکت کرده و به تبع در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کنند.

اهمیت این کلاس ها از آنجایی معلوم می شود که یک تست صحیح بیشتر، بتواند کاملاً سرنوشت شما را تعیین کند؛ و نیز اهمیت برنامه ریزی آن هنگامی تعیین می شود که با کتب فراوانی مواجه باشید، در حالی که با کمبود وقت رو به رو اید.

کلاس های ایالت هنر در دو بخش کنکور تئوری و عملی برگزار می شود:

-کلاس های آمادگی کنکور در بخش تئوری:

۱- کلاس آمادگی کنکور تئوری:

این کلاس شامل جزوات PDF در تمامی مباحث دروس تخصصی می باشد که به صورت نکات بسیار مهم ارائه می شود. از آنجایی که این نکات بسیار حائز اهمیت بوده و ضمناً نکات مهم تمامی دروس تخصصی را پوشش می دهد، به داوطلبان کمک می کند تا با مطالعه ی آن ها، یک قدم از سایر داوطلبان جلوتر باشند. ضمناً تست ها و نمونه سوالات مهم و قابل توجه طراحان سوال به همراه پاسخ تشریح آن ها ارائه می شود که داوطلبان می توانند ضمن مطالعه و تمرین آن ها به تست های مشابه نیز واقف آیند. این دروس شامل: (۱) مبانی هنرهای تجسمی، (۲) مبانی رنگ، (۳) نماد شناسی، (۴) ۱۰۰ نکته کنکوری، (۵) سبک های مهم، (۶) تجزیه و تحلیل، (۷) طراحی و چاپ، (۸) تاریخ هنر، (۹) تست و نمونه سوال مبحث درک عمومی هنر و خلاقیت تصویری، (۱۰) موسیقی، (۱۱) ترسیم فنی، (۱۲) خواص مواد.

این سرفصل ها همچنان که ذکر شد شامل جزوه های PDF است که نکات بسیار مهم و کنکوری را آموزش می دهد. شهریه این کلاس ۵۰ هزار تومان.

کلاس در بخش عملی:
۱- کلاس آمادگی کنکور عملی زیر گروه یک ( رشته های گرافیک و ارتباط تصویری، طراحی پارچه و لباس و نقاشی ): این کلاس شامل پنج جلسه آموزشی یک روز در میان شده که طی این دوره هر آنچه ب رای آزمون عملی رشته های فوق الذکر لازم است تدریس خواهد شد. این جلسات شامل آموزش طراحی فیگور به شکل صحیح و ذهنی، آموزش صحیح سایه روشن، آموزش صحیح پرسپکتیو های یک و دو نقطه ای و نیز توضیحات بسیار مهم و ریز کنکور عملی می باشد. جلسات به صورت جزوات pdf به ایمیل و یا تلگرام داوطلب ارسال خواهند شد. شهریه ی این دوره پانزده هزار تومان می باشد.
۲- کلاس های آمادگی  آزمون عملی عکاسی: کلیه نکات مربوط به آزمون عملی رشته عکاسی طی این دوره به صورت جزوات pdf به ایمیل و یا تلگرام داوطلب ارسال خواهد شد. جلسات شامل: آشنایی با فیزیک دوربین های آنالوگ و دیجیتال، کاربرد لنزها و فیلترها، مفهوم کادربندی صحیح در عکاسی، تاریخ و وقایع مهم عکاسی، بررسی عکس های معروف جهان و ارائه تمرین. شهریه این کلاس بیست و دو هزار تومان می باشد.
۳- کلاس های الگوسازی به روش مولر ( مختص به دانشجویان رشته طراحی لباس ): این متد، دقیقاً متد تدریس شده در کلیه ی دانشگا های طراحی پارچه و لباس بوده و دانشجویان را برای شرکت در کلاس های دانشگاهی از قبل آماده می کند. بنابراین دانشجویان از هم دوره ای های خود جلوتر بوده و بسیار به جهت بالا بردن معدل آنان موثر واقع خواهد شد. این جلسات به صورت جزوات pdf به ایمیل و یا تلگرام هنرجو ارسال می شود و شامل جلسات: مفهوم اندازه گیری صحیح، آموزش کامل رسم الگوی دامن، مدلسازی دامن، آموزش رسم کامل الگوی بالاتنه، مدلسازی بالاتنه، آموزش رسم کامل آستین و مدلسازی آستین می باشد و ضمن آموزش تمریناتی نیز ارائه می شود. شهریه ثبت نام این دوره بیست هزار تومان می باشد.
جهت ثبت نام برای هر یک از کلاس ها، پس از واریز شهریه به شماره کارت زیر، اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی، سن، محل اقامت، رشته ی تحصیلی آخرین مدرک و نیز سابقه ی شرکت در کنکورهای پیشین را به همراه کد تراکنش بانکی به شماره زیر پیامک و یا تلگرام نمایید:
۰۹۱۲۴۷۵۶۳۲۴

شماره کارت:

۶۰۳۷-۶۹۱۵-۱۵۳۷-۵۴۸۳

بانک صادرات

به نام داورزنی

 

جهت پرسش و اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با شماره زیر ارتباط حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۴۷۵۶۳۲۴

 

 

ایالت هنر را در کانال تلگرام پیگیری کنید:

telegram.me/artstate

جهت دریافت روزانه تست و نمونه سوال حتما عضو کانال تلگرام شوید

www.telegram.me/artstate

۳۰ دیدگاه

 1. با سلام
  کلاسهاتون حضوری هستش یا مجازی؟؟؟؟

  • دوست عزیزم دلشاد جان. کلاس ها مجازی هستند.
   لطفاً یه بار دیگه توضیحات صفحه رو با دقت بخون.
   شرکت در کلاس ها رو به شما هم پیشنهاد میکنیم.
   موفق باشید

 2. سلام
  مدت کلاسا چطوری؟
  زمان خاصی ؟
  و این که دوره اش تا کنکوره ؟

  • مشاور ایالت هنر

   الهه جان.
   کلاس ها یک دوره ی یک ماهست.
   توی این یک ماه، سر فصل هایی که نوشتیم ارائه و تدریس میشه.
   به دلیل اینکه کلاس ها آموزشیه و نه حفظ کردنی، هرچه سریعتر توی این کلاس ها شرکت کنید به نفعتونه، چون بعد از دوره ی یک ماهه میتونید مدت زمانی که تا کنکور وقت دارید رو با توجه به چیزی که یاد گرفتید، نمونه سوالات بیشتری رو ببینید و بخونید.
   یعنی حفظ کردنی نیست که تا اون موقع یادتون بره، اتفاقاً در اثر تمرین بیشتر، توی ذهنتون موندگالر تر میشه.
   اگه بازم سوالی داشتی بپرس.

 3. با سلام من برای کنکور ارشد ارتباط تصویری سوال داشتم و برنامه ریزی برای کنکور همچنین حدود هزینه هاو سوال بعدی تاریخ احتمالی ارشد دانشگاه آزاد

  • مشاور ایالت هنر

   برای کنکور ارشد چه سوالی داشتید؟ سوالتون رو بفرمایید. برای برنامه ریزی کنکور هر ماهه سی هزار تومان هزینه ی برنامه ریزی است و برنامه های هر جمعه برای شما ارسال می شود که شامل برنامه یک هفته است.
   کنکور آزاد خیلی پس و پیش داره. برای تاریخش باید پیگیر سایت دانشگاه آزاد و یا مجلات وابسته باشید.

 4. سلام
  خسته نباشید
  من هنرستانی بودم و الان تغییر رشته دادم و دارم سال پیش دانشگاهی هنر رو میخونم.
  میخاستم اگه میشه کتابای کمک آموزشی رو بهم معرفی کنین تا واسه کنکور بخونم.
  و یه سوال دیگه هم اینکه الان به نظر شما دیر نیست واسه شروع کردن؟

 5. سلام.
  کلاس های درک عمومی هنر چقد طول میکشه تا تمام مباحث تموم شه؟

  • مشاور ایالت هنر

   الهه جان، طی کلاس های مجازی کنکور ایالت هنر، مباحث مهم دروس درک عمومی هنر، تجزیه تحلیل آثار گرافیکی، مبانی هنر های تجسمی، اطلاعات عمومی هنر و همچنین مباحث مهم کنکور عملی طی یکماه به شما آموزش داده میشه. این مطالب گلچین شده و بسیار مهم و کلیدیه. اما کلاس درک عمومی هنر به صورت تنها رو نداریم.
   اگر بخوای می تونی توی این کلاس ها شرکت کنی.
   در صورت تمایل به شرکت در این کلاس ها به ایمیل زیر یک ایمیل بفرست تا مراحل ثبت نامت انجام بشه:
   Info@art-state.com

 6. درود. من ۳۶ ساله لیسانس مدیریت هستم میخام کنکور هنر بدم و موسیقی بخونم سه تار میزنم می تونم در کلاسای شما شرکت کنم…چه جوری؟

 7. salam 🙂 kelasayi ke bargozar mishe shamele hamun kelasayie ke bala goftin faghat ? tarsim o tahlil o ina ?

  • مشاور ایالت هنر

   در پی سوال شما در سایت ایالت هنر مرجع تخصصی کنکور هنر، در مورد کلاس های مجازی کنکور هنر به اطلاع می رساند این کلاس ها شامل:
   تجزیه و تحلیل، درک عمومی هنر، نکات خاص و ویژه اطلاعات عمومی هنر، آموزش تجسمی ترسیم فنی، برگزاری کنکور های آزمایشی و ذکر رتبه ها بین تمامی شرکت کنندگان در کلاس ها و همچنین آمادگی برای کنکور عملی می باشد ( شامل ارائه تمرین و نکات خاص )
   می باشد

 8. salam.clas ha chetor hast?rahnamayi konid be emailam.kheyli mamnoon

 9. سلام کلاس های اموزشی ترسیم فنی و تصویری چطور باید شرکت منیم؟

 10. سلام.من میخوام رشته ی سینما دانشگاه سوره قبول شم با سهمیه ی ۳۵ درصد چه رتبه ای میخواد تقریبا؟؟؟
  شرایط مصاحبه چجوریه؟؟؟ سهمیه م واسه مصاحبه هم ب درد میخوره؟؟؟
  رتبه ادبیات نمایشی چطور؟؟؟
  ممنون 🙂

 11. سلام
  آیا امکان استفاده کلاس های مجازی به صورت آفلاین نیز هست.؟
  به دلیل سرعت پایین اینترنت ها و اینکه شاید زمان کلاس ها به زمان من هماهنگ نباشد.

 12. سلام
  من لیسانس مهندسی نرم افزار دارم میخوام برای ارشد تو کنکور هنر انیمیشن شرکت کنم لطفا راهنمائیم کنید کلاس هاتون چه طوریه و…

 13. سلام.من کارشناسی معماری دارم.واسه ارشد هنرشرکت کردم.نقاشی.منم میتونم تواین کلاساشرکت کنم.چی آموزش میدین؟

 14. با سلام و خسته نباشید.
  من دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد کامپیوتر هستم و اگه دقیق تر بگم درحال دفاع پایان نامه هستم.تو دوران دبیرستان علاقه داشتم که گرافیک بخونم ولی بخاطرمعدل بالا خانوادم اجازه ندادن و دیپلم ریاضی گرفتم.الان دلم میخواد گرافیک رو بخونم و از دیپلم دوباره کنکور هنر شرکت کنم.ایا با توجه به اینکه دیپلم ریاضی هستم مشکلی نیست؟و اگه میشه کلاسهای مجازی شما واسه کنکور کاردانی یا کارشناسی هم ارایه میشه؟اصلا برای کنکور هنر از دیپلم باید چیکار کنم.کلاس کنکور برم یا با همین کلاسهای مجازی میتونم اماده شم یا درس های هنرستان رو تو خونه بخونم بعد اقدام کنم؟خیلی سردر گمم.لطفا راهنماییم کنید اصلا اطلاعات ندارم.مرسی

  • مشاور ایالت هنر

   سلام.
   شرکت در هر کلاسی نیازمند دانش قبلی است، چه کلاس های آموزشگاه های دیگر و چه کلاس های ما.
   میتوانید منابع معرفی شده در سایت ما را مطالعه کنید، و همچنین در کلاس ها نیز شرکت کنید.

 15. سلام من میخوام در کلاس درک عمومی هنر شما شرکت کنم بفرمایید مراحل ثبت نام چگونه است

 16. سلام میخواستم بدونم این کلاسای عملی تون تضمینی هستن آیا؟
  برای اونایی که خیلی کم طراحی بلدن ، با این کلاسا شانس موفقیت هست ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت روزانه تست و نمونه سوال حتما عضو کانال تلگرام شوید

www.telegram.me/artstate