جهت دریافت روزانه تست و نمونه سوال حتما عضو کانال تلگرام شوید

www.telegram.me/artstate

                    

جهت دریافت روزانه تست و نمونه سوال حتما عضو کانال تلگرام شوید، جهت عضویت کلیک کنید.

کلاس های مجازی آمادگی کنکور هنر

با هدف کمک به هنرجویان و داوطلبین کنکور هنر کلاس های مجازی سایت ایالت هنر، مرجع تخصصی کنکور هنر،  در دو بخش کنکور تئوری و کنکور عملی راه اندازی شد.

ایالت هنر همواره پیشگام علم و تکنولوژی بوده و بنا به همین هدف، با برگزاری کلاس های مجازی، مرزها را از بین برده است. بدین صورت کلیه ی داوطلبان گرامی در هر شهری می توانند در این کلاس ها به صورت کاملاً مجازی شرکت کرده و به تبع در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کنند.

اهمیت این کلاس ها از آنجایی معلوم می شود که یک تست صحیح بیشتر، بتواند کاملاً سرنوشت شما را تعیین کند؛ و نیز اهمیت برنامه ریزی آن هنگامی تعیین می شود که با کتب فراوانی مواجه باشید، در حالی که با کمبود وقت رو به رو اید.

کلاس های ایالت هنر در دو بخش کنکور تئوری و عملی برگزار می شود:

-کلاس های آمادگی کنکور در بخش تئوری:

۱- اپلیکیشن طلایی به علاوه برنامه ریزی درسی دوماهه دروس تخصصی و عمومی:

توجه! ( خصوصاً متقاضیان کنکور امسال) با خواندن این اپلیکیشن حتماً در کنکور هنر، در رشته، دانشگاه و شهر مورد نظر خود قبول خواهید شد! کافی است امتحان کنید و معجزه اش را پس از اعلام رتبه ها و نتایج ببینید!

 این مجموعه ی بی نظیر در دو نسخه ی اپلیکیشن موبایل اندروید برای مطالعه در گوشی، و جزوه pdf برای پرینت و یا مطالعه در کامپیوتر و گوشی تالیف شده است.
این مطالب، در تمامی سر فصل های کنکور گردآوری شده و همراه با تست های مهم ارائه می گردد و شامل مطالب مهمی است که بیشتر مورد توجه طراحان سوال بوده و هر سال با صورت سوال متفاوت، اما مضمون مشابه تکرار می شود.
در صورت مطالعه ی مطالب اپلیکیشن طلایی همزمان با برنامه ریزی دوماهه کتب و دروس تخصصی و عمومی که به شما داده میشود، به صورت تضمینی نتیجه ی عالی خواهید گرفت. اپلیکیشن شامل کمیاب ترین، مهمترین و کنکوری ترین مطالبی است که در هیچ منبع یا کلاس دیگری پیدا نمیکنید. همچنین در کنار اپلیکیشن به شما برنامه ریزی درسی دوماهه دروس تخصصی و عمومی داده میشود که می توانید در عرض دوماه حدود هشتاد درصد از کتب مهم تخصصی و پنجاه درصد دروس مهم عمومی را بخوانید و دوره کنید.
دو نکته ی بسیار مهم در این اپلیکیشن وجود دارد: ۱- با تهیه ی این اپلیکیشن که تمام مطالب آن از منابع آزاد بسیار مهم و مورد توجه طراحان سوال در کلیه ی دروس تخصصی تان تهیه شده، دیگر نیازی ندارید تا هزینه های گزاف بابت خرید کتاب های منابع آزاد بپردازید. زیرا این اپلیکیشن دارای نکات مهم کلیه ی دروس تخصصی تان است. ۲- تمامی آپدیت ها و مطالبی که بعدا به اپلیکیشن و جزوات اضافه می شود، کاملا رایگان است.
اگر تا به حال مطالعه را آغاز نکرده اید حتما این مجموعه را تهیه کنید تا مردود نشوید، و نیز اگر کتب دیگری را نیز مطالعه کرده اید، این بسته برایتان معجزه می کند!
 این سر فصل ها شامل: (۱) مبانی هنرهای تجسمی، (۲) مبانی رنگ، (۳) نماد شناسی، (۴) ۱۰۰ نکته کنکوری، (۵) سبک های مهم، (۶) تجزیه و تحلیل، (۷) طراحی، (۸) تاریخ هنر، (۹) تست و نمونه سوال مبحث درک عمومی هنر و خلاقیت تصویری، (۱۰) موسیقی، (۱۱) ترسیم فنی، (۱۲) خواص مواد ( ۱۳) خلاقیت نمایشی، ( ۱۴)  تست و نمونه سوال خلاقیت نمایشی، ، ( ۱۵)  چاپ، ( ۱۶ ) هنرهای سنتی و صنایع دستی.
دوستانی که از گوشی آیفون استفاده می کنند، می توانند کلیه ی مطالب را به صورت جزوه pdf دریافت کنند.
از آنجایی که کادر ایالت هنر شامل نفرات برتر کنکورهای سالان گذشته است و نیز به بهترین منابع و کتب هنری دسترسی دارند، مرتب مباحثی را به این مجموعه اضافه می کنند که این مطالب جدید برای همه ی ثبت نام کنندگان رایگان است و پس از تالیف، توسط اساتید راهنمای این کادر، برای آن هایی که ثبت نام کرده اند، ارسال می شود.
این مجموعه تالیف شده تا متقاضیان کنکور هنر را از سر در گمی در بیاورد و نگرانی آنان را برای زیاد بودن منابع از بین ببرد.
هزینه خرید این برنامه به صورت apk قابل نصب بر روی گوشی و تبلت اندروید و نیز کلیه ی pdf ها، فقط ۵۰۰ هزار تومان. این فرصت را از دست ندهید.
کلاس در بخش عملی:

۱- اپلیکیشن آمادگی کنکور عملی زیر گروه یک ( رشته های گرافیک و ارتباط تصویری، طراحی پارچه و لباس و نقاشی ):

اپلیکیشن آمادگی آزمون عملی زیر گروه یک شامل شش جلسه مقدمه و توضیحات نحوه ازمون، آموزش طراحی اناتومی به شیوه صحیح ذهنی، اموزش طراحی صحیح اجزای بدن، آموزش پرسپکتیو های یک و دو نقطه ای، اموزش طراحی منسوجات و شیوه ی سایه روشن، جمع بندی و نکات مهم ازمون عملی به همراه نمونه سوالات ازمون.
تمام چیزی که برای ازمون عملی لازم هست در این اپ توضیح داده شده.
اپلیکیشن قابل نصب بر روی گوشی های اندرویده، و کسانی که از اپل استفاده می کنند، دقیقا همین مطالب رو به صورت جزوه دریافت می کنند.
هزینه ۱۱۰ هزار تومان.
مدرس و ارسال و رفع اشکال توسط خانم بروجردی.

۲- کلاس های آمادگی  آزمون عملی عکاسی:

 اپلیکیش آمادگی آزمون عکاسی شامل تمامی مباحث مورد نیاز به جهت شرکت در مصاحبه عملی رشته عکاسی می باشد و ضمن تدریس کلیه ی مباحث مورد نیاز به جهت آمادگی کامل برای آزمون، شامل راهنمایی برای تهیه رزومه عکاسی نیز می باشد.
مدرس این دوره آقای آل احمد و خانم بروجردی هستند.
شهریه ۱۱۰ هزار تومان.
۳- کلاس های الگوسازی به روش مولر ( مختص به دانشجویان رشته طراحی لباس ): این متد، دقیقاً متد تدریس شده در کلیه ی دانشگا های طراحی پارچه و لباس بوده و دانشجویان را برای شرکت در کلاس های دانشگاهی از قبل آماده می کند. بنابراین دانشجویان از هم دوره ای های خود جلوتر بوده و بسیار به جهت بالا بردن معدل آنان موثر واقع خواهد شد. این جلسات به صورت جزوات pdf به ایمیل و یا تلگرام هنرجو ارسال می شود و شامل جلسات: مفهوم اندازه گیری صحیح، آموزش کامل رسم الگوی دامن، مدلسازی دامن، آموزش رسم کامل الگوی بالاتنه، مدلسازی بالاتنه، آموزش رسم کامل آستین و مدلسازی آستین می باشد و ضمن آموزش تمریناتی نیز ارائه می شود. شهریه ثبت نام این دوره ۳۰ هزار تومان می باشد.
جهت ثبت نام برای هر یک از کلاس ها، پس از واریز شهریه به شماره کارت زیر، اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی، سن، محل اقامت، رشته ی تحصیلی آخرین مدرک و نیز سابقه ی شرکت در کنکورهای پیشین را به آیدی زیر در تلگرام، ارسال نمایید.
@shdadvar

برای ثبت نام
شماره کارت

۶۱۰۴ ۳۳۷۹ ۹۴۳۷ ۹۳۹۲

بانک ملت – به نام شهره داورزنی

لطفا پس از واریز وجه، ضمن فرستادن عکس فیش یا کد تراکنش، مشخصات خود شامل نام، نام خانوادگی، سن، رشته ی تحصیلی آخرین مدرک، و سابقه ی شرکت در کنکور هنر خود را به شماره تلگرام ارسال کنید تا در دو الی هشت ساعت کاری ثبت نام شما تکمیل شود.

جهت پرسش و اطلاعات بیشتر فقط از طریق تلگرام به آیدی تلگرام زیر بفرستید:

Shdadvar@

( این آیدی مشاور نیست! فقط جهت ثبت نام کلاس ها می باشد. برای مشاوره فقط از طریق سایت اقدام کنید. )

 

 

ایالت هنر را در کانال تلگرام پیگیری کنید:

telegram.me/artstate

جهت دریافت روزانه تست و نمونه سوال حتما عضو کانال تلگرام شوید

www.telegram.me/artstate

۳۶ دیدگاه

 1. با سلام
  کلاسهاتون حضوری هستش یا مجازی؟؟؟؟

  • دوست عزیزم دلشاد جان. کلاس ها مجازی هستند.
   لطفاً یه بار دیگه توضیحات صفحه رو با دقت بخون.
   شرکت در کلاس ها رو به شما هم پیشنهاد میکنیم.
   موفق باشید

 2. سلام
  مدت کلاسا چطوری؟
  زمان خاصی ؟
  و این که دوره اش تا کنکوره ؟

  • مشاور ایالت هنر

   الهه جان.
   کلاس ها یک دوره ی یک ماهست.
   توی این یک ماه، سر فصل هایی که نوشتیم ارائه و تدریس میشه.
   به دلیل اینکه کلاس ها آموزشیه و نه حفظ کردنی، هرچه سریعتر توی این کلاس ها شرکت کنید به نفعتونه، چون بعد از دوره ی یک ماهه میتونید مدت زمانی که تا کنکور وقت دارید رو با توجه به چیزی که یاد گرفتید، نمونه سوالات بیشتری رو ببینید و بخونید.
   یعنی حفظ کردنی نیست که تا اون موقع یادتون بره، اتفاقاً در اثر تمرین بیشتر، توی ذهنتون موندگالر تر میشه.
   اگه بازم سوالی داشتی بپرس.

 3. با سلام من برای کنکور ارشد ارتباط تصویری سوال داشتم و برنامه ریزی برای کنکور همچنین حدود هزینه هاو سوال بعدی تاریخ احتمالی ارشد دانشگاه آزاد

  • مشاور ایالت هنر

   برای کنکور ارشد چه سوالی داشتید؟ سوالتون رو بفرمایید. برای برنامه ریزی کنکور هر ماهه سی هزار تومان هزینه ی برنامه ریزی است و برنامه های هر جمعه برای شما ارسال می شود که شامل برنامه یک هفته است.
   کنکور آزاد خیلی پس و پیش داره. برای تاریخش باید پیگیر سایت دانشگاه آزاد و یا مجلات وابسته باشید.

 4. سلام
  خسته نباشید
  من هنرستانی بودم و الان تغییر رشته دادم و دارم سال پیش دانشگاهی هنر رو میخونم.
  میخاستم اگه میشه کتابای کمک آموزشی رو بهم معرفی کنین تا واسه کنکور بخونم.
  و یه سوال دیگه هم اینکه الان به نظر شما دیر نیست واسه شروع کردن؟

 5. سلام.
  کلاس های درک عمومی هنر چقد طول میکشه تا تمام مباحث تموم شه؟

  • مشاور ایالت هنر

   الهه جان، طی کلاس های مجازی کنکور ایالت هنر، مباحث مهم دروس درک عمومی هنر، تجزیه تحلیل آثار گرافیکی، مبانی هنر های تجسمی، اطلاعات عمومی هنر و همچنین مباحث مهم کنکور عملی طی یکماه به شما آموزش داده میشه. این مطالب گلچین شده و بسیار مهم و کلیدیه. اما کلاس درک عمومی هنر به صورت تنها رو نداریم.
   اگر بخوای می تونی توی این کلاس ها شرکت کنی.
   در صورت تمایل به شرکت در این کلاس ها به ایمیل زیر یک ایمیل بفرست تا مراحل ثبت نامت انجام بشه:
   Info@art-state.com

 6. درود. من ۳۶ ساله لیسانس مدیریت هستم میخام کنکور هنر بدم و موسیقی بخونم سه تار میزنم می تونم در کلاسای شما شرکت کنم…چه جوری؟

 7. salam 🙂 kelasayi ke bargozar mishe shamele hamun kelasayie ke bala goftin faghat ? tarsim o tahlil o ina ?

  • مشاور ایالت هنر

   در پی سوال شما در سایت ایالت هنر مرجع تخصصی کنکور هنر، در مورد کلاس های مجازی کنکور هنر به اطلاع می رساند این کلاس ها شامل:
   تجزیه و تحلیل، درک عمومی هنر، نکات خاص و ویژه اطلاعات عمومی هنر، آموزش تجسمی ترسیم فنی، برگزاری کنکور های آزمایشی و ذکر رتبه ها بین تمامی شرکت کنندگان در کلاس ها و همچنین آمادگی برای کنکور عملی می باشد ( شامل ارائه تمرین و نکات خاص )
   می باشد

 8. salam.clas ha chetor hast?rahnamayi konid be emailam.kheyli mamnoon

 9. سلام کلاس های اموزشی ترسیم فنی و تصویری چطور باید شرکت منیم؟

 10. سلام.من میخوام رشته ی سینما دانشگاه سوره قبول شم با سهمیه ی ۳۵ درصد چه رتبه ای میخواد تقریبا؟؟؟
  شرایط مصاحبه چجوریه؟؟؟ سهمیه م واسه مصاحبه هم ب درد میخوره؟؟؟
  رتبه ادبیات نمایشی چطور؟؟؟
  ممنون 🙂

 11. سلام
  آیا امکان استفاده کلاس های مجازی به صورت آفلاین نیز هست.؟
  به دلیل سرعت پایین اینترنت ها و اینکه شاید زمان کلاس ها به زمان من هماهنگ نباشد.

 12. سلام
  من لیسانس مهندسی نرم افزار دارم میخوام برای ارشد تو کنکور هنر انیمیشن شرکت کنم لطفا راهنمائیم کنید کلاس هاتون چه طوریه و…

 13. سلام.من کارشناسی معماری دارم.واسه ارشد هنرشرکت کردم.نقاشی.منم میتونم تواین کلاساشرکت کنم.چی آموزش میدین؟

 14. با سلام و خسته نباشید.
  من دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد کامپیوتر هستم و اگه دقیق تر بگم درحال دفاع پایان نامه هستم.تو دوران دبیرستان علاقه داشتم که گرافیک بخونم ولی بخاطرمعدل بالا خانوادم اجازه ندادن و دیپلم ریاضی گرفتم.الان دلم میخواد گرافیک رو بخونم و از دیپلم دوباره کنکور هنر شرکت کنم.ایا با توجه به اینکه دیپلم ریاضی هستم مشکلی نیست؟و اگه میشه کلاسهای مجازی شما واسه کنکور کاردانی یا کارشناسی هم ارایه میشه؟اصلا برای کنکور هنر از دیپلم باید چیکار کنم.کلاس کنکور برم یا با همین کلاسهای مجازی میتونم اماده شم یا درس های هنرستان رو تو خونه بخونم بعد اقدام کنم؟خیلی سردر گمم.لطفا راهنماییم کنید اصلا اطلاعات ندارم.مرسی

  • مشاور ایالت هنر

   سلام.
   شرکت در هر کلاسی نیازمند دانش قبلی است، چه کلاس های آموزشگاه های دیگر و چه کلاس های ما.
   میتوانید منابع معرفی شده در سایت ما را مطالعه کنید، و همچنین در کلاس ها نیز شرکت کنید.

 15. سلام من میخوام در کلاس درک عمومی هنر شما شرکت کنم بفرمایید مراحل ثبت نام چگونه است

 16. سلام میخواستم بدونم این کلاسای عملی تون تضمینی هستن آیا؟
  برای اونایی که خیلی کم طراحی بلدن ، با این کلاسا شانس موفقیت هست ؟

 17. سلام خسته نباشید , من رشته ی دیپلمم علوم انسانی بوده و از موسیقی اطلاعی ندارم و فقط علاقه به موسیقی کلاسیک دارم و گوش موسیقی قوی دارم , میخواستم در ازمون عملی مقطع کارشناسی موسیقی جهانی شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید چه مهارت و اطلاعی نیاز هست .
  با تشکر

 18. سلام.من رشته ام تجربیه و امسال کنکور هنر هم شرکت کردم ومیخوام رشته ی طراحی صنعتی برم تو توضیحاتی ک نوشته بودین برای سوالی ک مطرح کردین ایده ب ذهنم رسید ولی نحوه ی رسمش رو بلد نیستم برای یادگیری این رسمها تو کدوم کلاس باید شرکت کنم و اینکه هزینه اش چقدره؟

 19. سلام میخواستم بدونم برای شرکت در کلاساتون از کی اقدام کنم بهتره؟چون تا قبل کنکور واقعا وقت نمیشه
  اگه بلافاصله بعد کنکور برای آزمون عملی طراحی لباس شرو کنم با وجود اینکه رشتم تجربیه و کار طراحی قبلا انجام ندادم،شانسی برای قبولی هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هاست ارزان

جهت دریافت روزانه تست و نمونه سوال حتما عضو کانال تلگرام شوید

www.telegram.me/artstate